Artemida Design

ARTEMIDA DESIGN

+48 509 135 245

artemidadesigners@gmail.com

Sopot, Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
send
send
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Created by ARTEMIDA DESIGN

Aneta Czerniawska

Architekt wnętrz

  1. en

Bezpłatne pierwsze spotkanie, na którym przedstawisz własną wizję, potrzeby oraz wymagania do swojego nowego wnętrza. Uzyskasz informacje odnośnie współpracy, czasu opracowania projektu oraz realizacji.

UMÓW SPOTKANIE

Otrzymasz do podpisania umowę, w której zawarte są wszelkie informacje odnośnie współpracy. Opisany jest szczegółowo każdy poszczególny etap projektu jak również jego zawartość.

UMOWA

Nasi projektanci wykonają dokładne pomiary nieruchomości, wszystkich projektowanych pomieszczeń. Po wykonaniu inwentaryzacji i przygotowaniu rzutów technicznych przejdziemy do dalszych etapów projektu.

INWENTARYZACJA

ETAPY WSPÓŁPRACY:

Przygotujemy dla Ciebie propozycje układu funkcjonalnego pomieszczeń. Po rozmowie i wnikliwej analizie wybierzesz ten który spełnia najbardziej Twoje oczekiwania. Po naniesieniu wszelkich Twoich uwag przejdziemy do przygotowania koncepcji poszczególnych wnętrz. Przedstawimy Ci nasze pomysły w formie kolaży i wstępnych szkiców. Określimy kolorystykę, dominujące elementy, jak również sposób oświetlenia.

UKŁAD I KONCEPCJA

Przechodzimy do etapu doboru materiałów oraz produktów, opierając się na projekcie koncepcyjnym oraz uwzględniając Państwa budżet. Otrzymujesz zestawienie potrzebnych materiałów oraz podsumowanie kosztów.

MATERIAŁY

Na tym etapie projektu otrzymasz fotorealistyczne wizualizacje, opierające się na materiałach i produktach użytych podczas procesu projektowania. Dzięki temu możesz obejrzeć jak będzie wyglądało Twoje nowe wnętrze.

WIZUALIZACJA PROJEKTU

Otrzymasz dokumentację zawierającą rzuty techniczne wszystkich pomieszczeń, opisane i zwymiarowane. Zestawienie materiałów, podsumowanie całego projektu. Wszystko idealnie przygotowane i obowiązkowe by projekt został odwzorowany w rzeczywistości przez ekipę budowlaną.

PROJEKT WYKONAWCZY

Po zakończeniu projektu, przechodzimy do realizacji.

Na etapie realizacyjnym proponujemy różne opcje wsparcia. Począwszy od pojedynczych wizyt nadzoru po pełną opcję nadzoru autorskiego. Możemy zapewnić wsparcie sprawdzonych wykonawców.

Po odbiorze mieszkania, możesz cieszyć się swoim nowym w pełni wykończonym wnętrzem.

 

ODBIÓR

Zapraszamy do kontaktu z naszym studiem projektowym w celu współpracy lub zlecenia indywidualnego projektu.

                                                     

                                                    

KONTAKT

ARTEMIDA