ARTEMIDA

KONTAKT

                                                    

                                                     

Zapraszamy do kontaktu z naszym studiem projektowym w celu współpracy lub zlecenia indywidualnego projektu.

ODBIÓR

Po zakończeniu projektu, przechodzimy do realizacji.

Na etapie realizacyjnym proponujemy różne opcje wsparcia. Począwszy od pojedynczych wizyt nadzoru po pełną opcję nadzoru autorskiego. Możemy zapewnić wsparcie sprawdzonych wykonawców.

Po odbiorze mieszkania, możesz cieszyć się swoim nowym w pełni wykończonym wnętrzem.

 

PROJEKT WYKONAWCZY

Otrzymasz dokumentację zawierającą rzuty techniczne wszystkich pomieszczeń, opisane i zwymiarowane. Zestawienie materiałów, podsumowanie całego projektu. Wszystko idealnie przygotowane i obowiązkowe by projekt został odwzorowany w rzeczywistości przez ekipę budowlaną.

WIZUALIZACJA PROJEKTU

Na tym etapie projektu otrzymasz fotorealistyczne wizualizacje, opierające się na materiałach i produktach użytych podczas procesu projektowania. Dzięki temu możesz obejrzeć jak będzie wyglądało Twoje nowe wnętrze.

MATERIAŁY

Przechodzimy do etapu doboru materiałów oraz produktów, opierając się na projekcie koncepcyjnym oraz uwzględniając Państwa budżet. Otrzymujesz zestawienie potrzebnych materiałów oraz podsumowanie kosztów.

UKŁAD I KONCEPCJA

Przygotujemy dla Ciebie propozycje układu funkcjonalnego pomieszczeń. Po rozmowie i wnikliwej analizie wybierzesz ten który spełnia najbardziej Twoje oczekiwania. Po naniesieniu wszelkich Twoich uwag przejdziemy do przygotowania koncepcji poszczególnych wnętrz. Przedstawimy Ci nasze pomysły w formie kolaży i wstępnych szkiców. Określimy kolorystykę, dominujące elementy, jak również sposób oświetlenia.

ETAPY WSPÓŁPRACY:

INWENTARYZACJA

Nasi projektanci wykonają dokładne pomiary nieruchomości, wszystkich projektowanych pomieszczeń. Po wykonaniu inwentaryzacji i przygotowaniu rzutów technicznych przejdziemy do dalszych etapów projektu.

UMOWA

Otrzymasz do podpisania umowę, w której zawarte są wszelkie informacje odnośnie współpracy. Opisany jest szczegółowo każdy poszczególny etap projektu jak również jego zawartość.

UMÓW SPOTKANIE

Bezpłatne pierwsze spotkanie, na którym przedstawisz własną wizję, potrzeby oraz wymagania do swojego nowego wnętrza. Uzyskasz informacje odnośnie współpracy, czasu opracowania projektu oraz realizacji.

  1. en

Architekt wnętrz

Aneta Czerniawska

Created by ARTEMIDA DESIGN

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
send
send
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Sopot, Polska

artemidadesigners@gmail.com

+48 509 135 245

ARTEMIDA DESIGN

Artemida Design